Rüyada İstediği Üniversiteyi Kazandığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada istediği üniversiteyi kazandığını görmek hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, yapılan çalışmalar ve ortaya konulacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sevdikleri sayesinde kötü halden iyi hale geçeceğine, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, başı sıkışan tanıdıklarına yardımda bulunacağına alamet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada istediği üniversiteyi kazandığını görmek yeni çalışmalar yapmak ve yeni işlere girmek için çok büyük bir hevese ve isteğe kavuşacağına, kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına alamet eder.

Ulemaya göre atılan adımların daha iyi bir şekilde düşünüleceğine, el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konulacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, çalışmalarının herkesin dikkatini çekeceğine, çeşitli gelişmeler yaşayacağına, girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine işarettir.

Rüyada istediği üniversiteyi kazandığını görmek sevdikleri sayesinde kötü halden iyi hale geçeceğine, başarılı ve çok büyük kazanç elde edileceğine, çıktığı bir iş gezisinden yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, her şeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine rivayet eder.

Rüyada istediği üniversiteyi kazandığını görmek yaşanacak küçük bir sorunun çok fazla zarara sebep olmayacağına, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, kötü alışkanlıklarından arınacağına, doğru yolu bulacağına, dinde olgunlaşacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, aile bireyleri ile gönül birliği edeceğine, engellerin aşılacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre isteklerin tek tek yerine geleceğine, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, dertlerin ve sorunların aşılacağına, kendini bilerek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, başı sıkışan tanıdıklarına yardımda bulunacağına, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına yorumlanmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada üniversiteyi kazandığını görmek harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmetinin geleceğine, çözüm bulmak için fikir danışacağına, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, başarılar kazanacağına delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments