Rüyada İstediğin Liseyi Kazandığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada istediğin liseyi kazandığını görmek çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, etrafındaki kişilerin takdirlerini kazanacağına, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, aldığı müjdeli bir haber sonrasında heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada istediğin liseyi kazandığını görmek maddi sıkıntı çekmeyeceğine, muhtaç insanlara ettiği yardımlar sayesinde çok mutlu olacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, yeni bir ilişkiye başlamaya, hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Rüya alimlerine göre kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, bazı önemli konulardaki kendisine güvenilen kişiler tarafından alınan fikirler sayesinde iyi gelişmeler yaşanacağına, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine, etrafındaki kişilerin takdirlerini kazanacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada istediğin liseyi kazandığını görmek satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, duygularının karşılıklı olacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına, etrafındaki kimseleri projesine çok inandıracağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine tabir olunur.

Rüya yorumu lugatına göre sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, kötü niyetli kimselerin kendisini yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına, aldığı müjdeli bir haber sonrasında heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine alamettir.

Rüyada istediğin liseyi kazandığını görmek zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına, bereketli yağmurlara, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir ebeveyn olacağına, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, her şeyin fazlasına kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine yorulmaktadır.

Yorumcuya göre eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına, işlerinin ve çalışmalarının her zaman tıkırında gideceğine, kinin ve düşmanlığın giderileceğine, büyük bir zenginliğe sahip olacağına, arkadaştan görülecek faydaya yorulmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada liseyi kazandığını görmek istenilenlere ulaşmakta güçlük çekilmeyeceğine, maddi gücünün yerine geleceğine, hem daha kolay bir hayat yaşama şansı elde edeceğine hem de bundan sonra çok daha rahat şekilde gelir kazanacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına, gittikçe azalan işlerin ve kazancın günden güne daha da artacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine delalettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments