Rüyada Kadının Cinsel Organından Böcek Çıkması

Rüyanın Özeti

Rüyada kadının cinsel organından böcek çıkması bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, bir konuda rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, kötü günlerin izlerini silmeyi başaracağına, sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına, işinde bazı kişileri istihdam edeceğine, azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kadının cinsel organından böcek çıkması bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, iyiliklerin çorap söküğü gibi geleceğine ve kişinin eski gücüne, inancına, kudretine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, yaşanan ayrılıkların biteceğine, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, mutluluğunu ve huzurunu hiçbir şeyin bozamayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre kendisine kötülük gelmemesi için bir kişinin gözetimi altında bulunacağına, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, bir konuda rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük mutlulukla çıkacağına, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, kadim dostu ile sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kadının cinsel organından böcek çıkması geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, hayır getirecek işlere girileceğine, kötü günlerin izlerini silmeyi başaracağına, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, kimden akıl soracağına karar verip kötüye giden durumunu tersine çevireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre çok üst mevkilere yükseleceğine, makamının sarsılmayacağına, sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, toplumda iyi bir yer edineceğine, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kadının cinsel organından böcek çıkması işinde bazı kişileri istihdam edeceğine, hayatını kazanırken keyif alacağına, muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına, bir ilişkinin devamında çok büyük bir karar alınacağına, gücünün ve şansının yaver gideceğine, işlerinde verimin artacağına yorulur.

Rüyanın anlamına göre harama sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, çektiği sıkıntıların sonunda iyi günler göreceğine, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına, ailesine kol kanat gereceğine işarettir.

Genel anlamıyla Rüyada cinsel organından böcek çıkması sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, herkesin onu konuşacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, çok büyük bir ilerleme yaparak çok daha iyi yerlere geleceğine, yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına rivayet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments