Rüyada Karınca Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada karınca görmek çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, rahat bir hayat yaşanacağına, eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, kötü duygularını yeneceğine, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada karınca görmek hasret duyduğu ve sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, gittikçe azalan işlerin ve kazancın günden güne daha da artacağına, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, büyük ferahlık yaşayacağına, anne babanın çok hoşuna gidecek bir adım atılacağına, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre arkasının daha sağlam hale geleceğine, rahat bir hayat yaşanacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, gelirinin artacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine, kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine, çevresinde kendisini mutluluğa, huzura, neşeye, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada karınca görmek eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, atılıma geçeceğine, büyük emekler vereceğine, borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, bir hastalıktan kurtulunacağına işaret etmektedir.

Rüya açıklamasına göre güzel bir geleceğin yaklaşmasına, kötü duygularını yeneceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karınca görmek mesleğinde çok başarılı olacağına, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına, zor zamanların geride kalacağına, kalabalık aile toplantılarına katılacağına, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, işlerin toparlanacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre iş açısından verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, ticaret sektörüne atılacağına, herkese yardım etmek suretiyle bolca dua alınacağına, aradığı çareleri bulacağına, şifa bulacağına, güzelleşeceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Eee

Hocam rüyamda bir sürü karınca vardı evimizin merdiveninde.beyaz kurtçukları yakalamışlar yiyolardi.

Enes

Rüyamda yattığım yastığımın üzerinde çok fazla karınca olduğunu gördüm öyle ki uyandığımda gerçek olduğunu düşğnerek yastığımı değiştirdim

Enes

Teşekkürler

Esma

Merhaba, rüyamda karanlıkta dışarıdaydım. Ayakkabılarımdan üzerime doğru karıncalar çıkıyordu. Ayakkabılarımın üzerinde karınca yuvası oluşmuştu. Üzerimden atmaya çalışıyordum gitmiyorlardı. Yerlerde karınca yuvası vardı. Her yerim de karınca geziniyordu.

Mehmet

Merhaba , Rüyamda tırnağımın arasına karınca girdiğini gördüm.Kurdanla zarar vermeden cikariyorum.Sonra karinca daha buyuk gozukuyor tirnak arasina girebilmek icin.

Hatice

Rüyamda doğuda daha çok yapılan sacta ates uzerinde pisirilen açma ekmek üst üstte koymuşuz kışın yemek için karton kutu içine de ekmek bitti diyorum gidip karton kutuyu acıyorum ekmek almak için kutu ekmekler karınca dolu kollarıma çıkıyor üzüldüm şimdi yazık ekmeğe atamam kutuya arada vurur karıncalardan temizler yerim diye düşünürken uyandim

Mehmet Ertuğrul

Hocam selamlar ben rüyamda karıncalardan sade belli sayıda gördüm hani 4 5 belki 3 tane ve berrak tertemiz bir suyun içinde su yüzeyinde yüzüyorlardi

Handan

Merhaba rüyamda bekarken yaşadığım evimizin mutfağında haşlanmış mısırı küçük siyah karıncalarla kaplanmış gördüm elimle alıp pencereden atmak istedim fakat düşmedi oklava ile ittim düştümü görmeden uyandım

Handan

Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Nurettin

Rüyamda karınca sürüsü yuvası etrafında gördüm birde ayakkabımın içine dolmuş gördüm

Mahmut

Merhaba ben rüyamda bir yegenimin bizi ziyaret etme esnasında evin her tarafına karıncaların dağıldığını gördüm yegenimle evden çıkacaktım eşime ben dışarı çıkıyorum evide karıncalar bastı dedim ama eşim karıncalardan hiç rahatsız olmuyordu ben karıncalara beni takip edin evden çıkıyoruz dedim ve bütün karıncalar beni takip edip evden çıkıyordularki uyandım