Rüyada Kedi Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kedi görmek daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, endişelerinden kurtulacağına, zevk aldığı aktivitelere daha fazla vakit ayıracağına, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kedi görmek anne baba rızasının alınması neticesinde büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına, daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, gelirinin giderinden fazla olacağına alamettir.

Rüya tabiri lugatına göre hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kedi görmek yarınların kendisine hayır getireceğine, endişelerinden kurtulacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından düzlüğe çıkıp çok büyük bir çaba ile daha iyi çalışmalar ortaya koyacağına, yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, sevdikleri ve arkadaş grubu ile daha sık bir araya geleceğine tabir olunur.

Rüya tabiri kitabına göre herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, sevinçli haberler alınacağına, aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, zevk aldığı aktivitelere daha fazla vakit ayıracağına, hakkı olanlara kavuşacağına işarettir.

Rüyada kedi görmek maddi anlamda rahatlamaya, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, işlerin büyüyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, ele geçen fırsatların heba edileceğine, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, korkularının yok olacağına, insanların takdirini toplayacak hayırlı işler yapmasına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
27 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nil

Rüyamda tam arkamda bir kedi varmış, arkamı dönünce farkediyorum ve gözgöze geliyoruz. “Demek bana düşmanlık yapan sendin” diyip kediye saldırıyordum. Acaba bu rüyam hayır mıdır?

Ulya

Merhaba efendim. Benim kedim yok ancak evinizin yakınında 1 anne ve 2 yavru kedisi var. Rüyamda o kedilerden birinin sol ön bacağı yoktu. Yardım ister gibi miyavlıyodu. Anlamını söylermisiniz lütfen

İzmir

Rüyamda kedinin ön ve arka ayağı kesilmiş bir şekilde annem ona bişeyler yedirirken görürdüm acaba anlamı nedir

Semra

Bismillahirrahmanirrahim.Rüyamda bir tarla bağ meyve bahcesi karışımlı bir yerdeyim meyvelerden sonra karşıma bi mağara çıkıyor eğilip içine bakıyorum garip birsey görüyorum almaya calisiyorken elimi cekiyorum sonra orda ari viziltilari duyuyorum ve kovan varmış oraya uzandığım icin mağaranın ağzına kedi çıkıyor içerden arilari koruyan ama vahşi bir kedi zarar vermesin diye onu severmiş gibi yapip ordan uzaklaşıyorum ama kedide sanki sevgiye aç gibi mırlıyo sizce ne olabilir Teşekkürler

Semra

Çok teşekkür ederim

Rabia Sunar

Ölmüş babam eski ev içinde abdest alıyordu.bitirince yanıma geldi.benimle konuştu,konuşurken kediye dönüştü önce mavi beya renkte idi sonra rengarenk renklere bürünürdü.ağzının içinde bogazında küçücük canlı kedi yavruları vardı.annene söyleme yavruları dedi

Reyyan

Rüyamda bir evden çıkmış bağırarak miyavlayan alt gövdesi kopmuş yokuş yukarı doğru çıkan bir kedi gördüm. Onun alt gövdeside tam önümdeydi. Ona yardım etmek istedim ama edemedim çünkü uyandım.

Reyyan

Cevapladığınız için teşekkür ederim. Umarım bu dedikleriniz hayırlısıyla gerçekleşir.

Ömer BARUN

Eşimle uyanıyoruz ve mutfağa gidiyoruz her yerde çiçekler var. Ben rüyada olduğumu anlıyorum ve evi geziyorum. Banyoya geldiğimde içerden 10 tane kedi çıkıyor. Hepsi büyük ve sağlıklı sadece 1 tanesi küçük ve biraz tüyleri dökülmüş kardeşim iyileşecek diyor.

Ömer BARUN

Allah razı olsun sizden.

Tugdam

Rüyamda samanlıkta yumurta topluyorum hu arada bir sürü siyah kedi var ve kediler bana itaat ediyor ne dersem yapıyor beni koruyor sonra benim rahatsızlığım için beni bembeyaz bir odaya getiriyor ve benim için kendini feda ediyor kurtuluyorum bu ne anlama gelir

Melek

Rüyamda insanlar gibi masa başında çalışan bir kedi gördüm. Bu kedi sinirli ve hırslı ,kötü niyetliydi.kavgacıydı.oturmuş ders çalışıyordu sanki.

Duygu

Selamün aleyküm,rüyamda süt kaynattığım sütün içinde bir bakıyorum kedim içine düşmüş eyvah diyorum inşallah yanmamıştır hayvan neyseki çok sıcak degilmiş süt onu alıp çıkarıyorum ve kedimi yıkıyorum.Şimdiden teşekkür ederim

ufuk

evde buzdolabının etrafında ve içinde kediler gördüm bir şeyde yapmıyorlardı normal oturuyorlar, ben ne yapıyorlar diye baktım içinden bir tanesi düştü sonra uyandım. yorum yapabilir misiniz? teşekkürler

Lale

Rüyamda bir bahçede yemyeşil otların içinde bir kedi ile ineğin oynadığını görüyordum. İneğin ağzında para vardı ve ben o parayı alıyordum