Rüyada Kedi Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kedi görmek daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, endişelerinden kurtulacağına, zevk aldığı aktivitelere daha fazla vakit ayıracağına, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kedi görmek anne baba rızasının alınması neticesinde büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına, daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, gelirinin giderinden fazla olacağına alamettir.

Rüya tabiri lugatına göre hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kedi görmek yarınların kendisine hayır getireceğine, endişelerinden kurtulacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından düzlüğe çıkıp çok büyük bir çaba ile daha iyi çalışmalar ortaya koyacağına, yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, sevdikleri ve arkadaş grubu ile daha sık bir araya geleceğine tabir olunur.

Rüya tabiri kitabına göre herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, sevinçli haberler alınacağına, aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, zevk aldığı aktivitelere daha fazla vakit ayıracağına, hakkı olanlara kavuşacağına işarettir.

Rüyada kedi görmek maddi anlamda rahatlamaya, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, işlerin büyüyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, ele geçen fırsatların heba edileceğine, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, korkularının yok olacağına, insanların takdirini toplayacak hayırlı işler yapmasına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
25 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ulya

Merhaba efendim. Benim kedim yok ancak evinizin yakınında 1 anne ve 2 yavru kedisi var. Rüyamda o kedilerden birinin sol ön bacağı yoktu. Yardım ister gibi miyavlıyodu. Anlamını söylermisiniz lütfen