Rüyada Kedinin Yandığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kedinin yandığını görmek son zamanlarda yaşanan gelişmelerin hayırlara vesile olacağına, ekmeğinin bereketleneceğine, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten güzel gelişmelerle dönüleceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kedinin yandığını görmek son zamanlarda yaşanan gelişmelerin hayırlara vesile olacağına, kendisini çekemeyenlere karşı galip geleceğine, hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine, çıkacağı bir yolculuktan iyi anlaşmalar yaparak döneceğine ve ailesine maddi anlamda katkı yapacağına, aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına alamet etmektedir.

Rüya sözlüğüne göre manevi huzurdan nasipleneceğine, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, kazancın çoğalacağına, muradın gerçekleşeceğine, ekmeğinin bereketleneceğine, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kedinin yandığını görmek kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına, yarınlarına umutla bakacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde hayırlara vesile olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre güzel bir gelecek sahibi olunacağına, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, şükrederek yaşayacağına, bazı kişilerin oyunlarına gelmeyerek onlara çok büyük bir hayalkırıklığı yaşatacağına, hayırlı fırsatlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada kedinin yandığını görmek eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten güzel gelişmelerle dönüleceğine, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, yeni iş kollarına adım atılacağına, içinin kıpır kıpır olacağına delalet eder.

Rüya tabircisine göre yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, hayata ve insanlara karşı daha ılımlı, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yandığını görmek yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına, üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine, üzerinde kafa yorduğu bir düşünceyi hayata geçireceğine, büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına alamet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Murat

Rüyamda siyah bir kedi yanıyordu, çok kısa bir rüyaydı, yardım edip söndüreyim diye düşündüm ve uyandım

Murat

Teşekkürler