Rüyada Kemer Tokasının Kırılması

Rüyanın Özeti

Rüyada kemer tokasının kırılması beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, seçeceği eşin ailesiyle iyi geçineceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine, huzurlu bir yaşam sürüleceğine delalet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kemer tokasının kırılması aile bireylerinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine, istediği başarıyı göstereceğine, beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına, karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına, sevdiği kişilere kavuşacağına, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyanın tabirine göre kişinin her zaman akılcı davranarak, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, yaşadığı bir kötü olay sonrasında yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, helal ekmek yeneceğine, çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, pek çok açıdan moral bulunacak güzel bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada kemer tokasının kırılması zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, kişinin endişe ettiği konuları sabır ve azim göstererek çözebileceğine, ağız tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına alamet ettiği söylenir.

Yorumcuya göre yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, neşesinin, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, seçeceği eşin ailesiyle iyi geçineceğine, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına, iyi şeyler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kemer tokasının kırılması solmuş olan yüzünün sonunda güleceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine, muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine delalettir.

Rüya tabiri lugatına göre içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine, eline geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Canet

Rüyamda kemerimi okadar çok sıktımki. Kemer tokası kırıdı.