Rüyada Kendi Cinsel Organını Beyaz Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kendi cinsel organını beyaz görmek çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, sevinçli ve mutlu haberler alacağına, esenliğe kavuşmaya, zorlukları atlatmaya, sevdikleri ile kavuşacağına, hasret gidereceğine, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kendi cinsel organını beyaz görmek iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine, epey zamandan beri yapmak istediği ve bu amaçla gece gündüz çalışıp çok emek verdiği şeylere yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, hayattan yana her istediğini elde edeceğine, en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına, çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, huzur içinde yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre aksiliklerin ve engellerin giderileceğine, huzurun ve mutluluğun bir ömür devam edeceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, çok büyük başarılar ve paralar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi cinsel organını beyaz görmek çok mutlu olacağına, sıkıntılarından kurtulup, yaşamına bakacağına, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına, zora girmiş bir işin düze çıkacağına, sevinçli ve mutlu haberler alacağına, sevdiği kişilerden çok büyük bir destek alacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, nerede hata yaptığını sorgulayacağına ve bundan sonra daha dikkatli adımlar atacağına, çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine, çevresinde gelişen olumlu olaylar sonucunda büyük bir mutluluk duyulacağına, esenliğe kavuşmaya, zorlukları atlatmaya, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kendi cinsel organını beyaz görmek işinde uzman bir tanıdığın birçok konuda kendisine yardımcı olacağına, çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, sevdikleri ile kavuşacağına, hasret gidereceğine, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, malının ve parasının eksilmeyeceğine, ekmeğinin azalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, herkesi hayrete düşürüp takdir toplayacağına, husumet içinde olduğu kişileri hüsrana uğratacağına, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, iş hayatında uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların ardından işlerin açılacağına, sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine, karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına rivayet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada beyaz görmek işlerin uzun süre boyunca karlı bir şekilde devam edeceğine, elindekilerinin kıymetini bileceğine, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, hayatının neşe dolacağına delalettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments