Rüyada Kendi Cinsel Organını Yıkadığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kendi cinsel organını yıkadığını görmek gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine, işten yana şansının açık olacağına, sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kendi cinsel organını yıkadığını görmek gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine, maddi açıdan birçok rakibin önüne geçileceğine, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine, hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, mesleğinde uzmanlık yapacağına alamet eder.

Rüyada kendi cinsel organını yıkadığını görmek işten yana şansının açık olacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, verilen kararların çok kazanç getireceğine, bir kişi ile yeni işlerin peşinde koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, kalbini tekrar hayata açacağına delalettir.

Ulemaya göre hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, eğleneceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına, işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi cinsel organını yıkadığını görmek hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına, ailesi, akrabaları, iş arkadaşları gibi sürekli yakınında olan kişiler ile hep iyi geçineceğine, sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına, ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre sanat alanında veya politikada uzman bir kişi olarak, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine, yeni bir işe girileceğine, kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine rivayet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada cinsel organını yıkadığını görmek yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, ayağının tökezlemeyeceğine, alacağı bir sonuçtan mutlu olacağına, daha güçlü hale geleceğine, kötü hallerinden kurtularak hayırlı ve güzel hallere geçeceğine, mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına rivayet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments