Rüyada Kendi Fotoğrafını Başkasının Elinde Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kendi fotoğrafını başkasının elinde görmek iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, uğradığı tüm zararı bir kişiden aldığı fikirler sayesinde çıkaracağına, çok zor zamanlar geçireceğine, yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, daha rahat para kazanacağına, iş ve aile ilişkilerinde daha büyük adımlar atılacağına, şan şöhret kazanacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kendi fotoğrafını başkasının elinde görmek çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, şansın yüzüne güleceğine, yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, yeni insanlarla tanışacağına, huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına delalettir.

Rüya tabircilerine göre gönül hoşluğuna ve esenliğe kavuşacağına, bıkmadan usanmadan azimle çalışarak ve temkinli hareket ederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, evliyse aşk tazeleyeceklerini, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, uğradığı tüm zararı bir kişiden aldığı fikirler sayesinde çıkaracağına, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine delalettir.

Rüyada kendi fotoğrafını başkasının elinde görmek ruhen ve düşünce olarak hafifleyeceğine, iş hayatında çok kazançlı bir işe girileceğine, sevdikleri ile beraberce hoş muhabbet vakit geçirip güleceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına, eğer bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine alamet eder.

Rüya yorumlayanlara göre makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının hep yerinde olacağına, daha rahat para kazanacağına, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, kasasının daha çok para dolacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kendi fotoğrafını başkasının elinde görmek küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, iş ve aile ilişkilerinde daha büyük adımlar atılacağına, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup bol kazanç elde edilecek işlerde başarı sahibi olunacağına, atacağı adımla ilgili bütün seçenekleri kontrol edeceğine rivayet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, şan şöhret kazanacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine delalet eder.

Genel anlamıyla Rüyada fotoğrafını başkasının elinde görmek kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, hoş zamanlar geçireceğine, mutluluk, sevinç ve neşe verecek müjdeli bir haberin geleceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, sağlığının yerinde kalacağına, yeni insanlarla tanışacağına rivayet etmektedir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments