Rüyada Kendinden Büyük Biriyle Evleneceğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kendinden büyük biriyle evleneceğini görmek kendisine inanarak destekleyenlerin yüzünü kara çıkarmayacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, sevgilisiyle yada eşiyle aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi durumlara gebe kalınacağına, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine işaret eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kendinden büyük biriyle evleneceğini görmek sistemli şekilde başarıya koşacağına, büyük bir zenginliğe kavuşacağına, kendisine inanarak destekleyenlerin yüzünü kara çıkarmayacağına, ne zaman başları sıkışsa sevdiği insanların yardımına koşacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına işaret eder.

Ulemaya göre hakkında yayılacak dedikodulara ancak dedikodunun asılsız olduğu ortaya çıktığı zaman yaşanan sorunların düzeleceğine, çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına, işini daha da geliştirmek için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, manevi olarak rahat edeceği kadar maddi olarak da yükseleceğine, maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine yorumlanır.

Rüyada kendinden büyük biriyle evleneceğini görmek eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına, sevgilisiyle yada eşiyle aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, her türlü onur, şeref ve haysiyetin artacağına, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına delalettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine, sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi durumlara gebe kalınacağına, sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koşacağına, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, işlerin açılacağına, attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendinden büyük biriyle evleneceğini görmek işleri büyütme sürecine girileceğine, gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, zarar veren bir arkadaşı ile yolları ayırmaya karar vereceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine yorumlanır.

Rüya yorumlayanlara göre zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, bilincin artacağına, ortaklı işlere iştirak edileceğine, şölen tadında günler yaşayacağına, hakkında yanlış bilinen mevzular mevcut olup gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine yorulmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada biriyle evleneceğini görmek kalben çok rahat edileceğine, başarılarının eksilmeyeceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, kardeşlerin birlikte bir iş kuracağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, hayatı ile ilgili bazı önemli kararlar vereceğine yorulmaktadır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments