Rüyada Kendinden Büyük Biriyle Evli Olduğunu Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kendinden büyük biriyle evli olduğunu görmek illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, uğradığı tüm zararı bir kişiden aldığı fikirler sayesinde çıkaracağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kendinden büyük biriyle evli olduğunu görmek sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, başarının adım adım yaklaşacağına, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyüyeceğine delalettir.

Rüya tabirleri lugatına göre sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, başarılı adımlar atılacağına, kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, ailesini dini inançlarına uygun şekilde yönlendirerek, evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kendinden büyük biriyle evli olduğunu görmek sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, hidayete ermeyi başaracağına, uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına, aile hayatındaki sorunlardan zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına delalettir.

Rüya lugatına göre neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına, yakın dostlarının sorunlarını çözmek için elinden gelen her şeyi yapacağına yorumlanır.

Rüyada kendinden büyük biriyle evli olduğunu görmek hem huzur hem de lüks içinde bir hayat geçireceğine, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, bundan sonraki hayatında daha akıllı ve programlı bir şekilde yaşayacağına, eş, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre yaşamın kendisine yeni kısmetler sunacağına, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, dualarının karşılığını alacağına, uğradığı tüm zararı bir kişiden aldığı fikirler sayesinde çıkaracağına, hasret duyduğu ve sevdiği kişiye kavuşacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine delalet eder.

Genel anlamıyla Rüyada biriyle evli olduğunu görmek hayır getirecek işlere girileceğine, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, amacına ulaşmayı başaracağına, iyileşeceğine, beklenen haberlerin nihayet geleceğine, yurtdışına gidileceğine işaret etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments