Rüyada Kendini Hamile Görmek Ve Doğum Sancısı Çekmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kendini hamile görmek ve doğum sancısı çekmek tutumlu ve eli sıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, hataların telafi edileceğine, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, sevdikleri ile beraberce hoş muhabbet vakit geçirip güleceğine, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kendini hamile görmek ve doğum sancısı çekmek sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, gelecek günlerde yeni gelir kapılarınızın açılacağına, hayırlı bir iş nedeniyle tasarrufa gitmesi gerekeceğine, tutumlu ve eli sıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, rahat ve kolay şekilde harcama yapacağına, borç ödemeye delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre alışveriş yapacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını teker teker çözüme kavuşturacağına, tanıdığı ve sevdiği kişilere yardımcı olacağına, hataların telafi edileceğine, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine, yapacağı atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kendini hamile görmek ve doğum sancısı çekmek işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, dertlerinin sonunun geleceğine, beklenen iyi günlerin geleceğine, işinin ehli biri olacağına, huzurlu ve sağlıklı olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre bir kapının veya dönemin kapanıp, yenisinin başlayacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, bir olayda masumluğunu ispat edeceğine, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, uzlaşmacı yaklaşımını her zaman koruyacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendini hamile görmek ve doğum sancısı çekmek başarının adım adım yaklaşacağına, çalışmaların çok daha iyi bir hal alacağına, sevdikleri ile beraberce hoş muhabbet vakit geçirip güleceğine, çocuklarını iyi bir okula göndereceğine, makama ve rızka sahip olacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına yorulur.

Rüya sözlüğüne göre eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine, kendisine fırsatlar yaratacağına, öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına, uzun süre bir kişinin kalbini almaya çalışacağına ve buna vakıf olacağına, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine işaret ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada çekmek umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, aile hayatına da yansıyan para sıkıntısının en kısa zamanda ortadan kalkacağına, sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza, her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına, sıkıntıların çözüme ulaşacağına alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments