Rüyada Kendisine Büyü Yapıldığını Hissetmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kendisine büyü yapıldığını hissetmek sosyal hayatında mutlu olacağına, büyük bir özgüven kazanılacağına, kazancın artacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, zorda kalmış kişilere yardım elini uzatacağına ve ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, işiyle nam salacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kendisine büyü yapıldığını hissetmek daha çok kazanacağına, dünya malı elde edeceğine, yeni bir hayata merhaba denileceğine, insanlara öncülük edeceğine, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, sosyal hayatında mutlu olacağına, uğranacak büyük zararların ve ortaya çıkacak sorunların tahmin edilmesi ve bu durumun akıllı bir şekilde kontrol edilmesi için kişinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre büyük bir özgüven kazanılacağına, kazancın artacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine, çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, her türlü kötülükten uzak durulacağına, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, rızkında azalma olmadan müreffeh bir hayat sürdüreceğine yorumlanır.

Rüyada kendisine büyü yapıldığını hissetmek sıkıntılı bir işin ardından ferahlığa çıkılacağına, beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, zorda kalmış kişilere yardım elini uzatacağına ve ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, kurduğu hayallerin bir bir gerçekleşmeye başlayacağına, cesaret ve inançla hareket edeceğine, işlerinin her geçen gün daha da artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre sevdiği kişilere iyi bir hayat temin edeceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, hayırlı bir iş için kredi çekileceğine, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine, geçim derdinin baş göstermeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kendisine büyü yapıldığını hissetmek arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına, gururlandıracak işler yapacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, herkes tarafından takdir edileceğine yorulur.

Rüya açıklamasına göre hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, uzun zamandır beklediğine ve aldığı müjdenin güzelliği sayesinde beklediğine değdiğini düşünerek iki kat daha mutlu olacağına, kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine, karlı bir iş ortaklığı yapacağına, işiyle nam salacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, bu haber sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada kendisine büyü yapıldığını görmek ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve arkasından dua edenlerin çoğalacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, bol kazançlı günlere kavuşacağına, gelişim içine gireceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına işaret eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments