Rüyada Kendisinin Hamile Olduğunu Görmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada kendisinin hamile olduğunu görmesi çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, karlı işler alacağına, yeni gireceği sosyal ortamlara alışma sürecinde hemen uyum sağlanacağına, hayatın tüm külfetinden kurtulmuş olacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kendisinin hamile olduğunu görmesi elini attığı her işi yerine getireceğine, sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, kendisine fırsatlar yaratacağına, çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına, kıdem atlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, küs insanların barışacağına, kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, karanlığın biteceğine yorulur.

Rüyada kendisinin hamile olduğunu görmesi yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, karlı işler alacağına, kafasının yattığı yakın arkadaşları ile birlikte bazı işler yapılacağına, hakkında asılsız konuşanları kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına, ailesinde huzurun egemen olduğuna ve kişinin ilim, irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına, geleceğinin parlak, şansının da açık olacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre her zaman iyilikleriyle anılacağına, insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine, yeni gireceği sosyal ortamlara alışma sürecinde hemen uyum sağlanacağına, aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına, aile fertleri ile birbirlerine her konuda destek olacağına rivayet eder.

Rüyada kendisinin hamile olduğunu görmesi her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, hayatın tüm külfetinden kurtulmuş olacağına, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, sağlıkla ilgili olarak herhangi sıkıntı çekilmeyeceğine, endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre herkesin karşısında el pençe divan duracağına, aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, aile bireyleri arasındaki muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada kendisinin hamile olduğunu görmek büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, sorunlarının her geçen gün azalacağına, sosyal hayatta kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments