Rüyada Kıyametin Koptuğunu Görmek Ve Cehenneme Gitmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek ve cehenneme gitmek hayatında yeni bir sayfa açacağına, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, geçim derdinden kurtulacağına, sorunların çabucak halledileceğine, bazı ortak işlere gireceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde zorluk çekmeden kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek ve cehenneme gitmek hayatında yeni bir sayfa açacağına, yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına, yeni projelere atılacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüya alimine göre hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek ve cehenneme gitmek hastalıkların uzak duracağına, geçim derdinden kurtulacağına, garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine, sağlık sorunu bulunan insanların afiyet bulacağına, kendisini ailesine vereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin olmayacağına, sorunların çabucak halledileceğine, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına, işveren pozisyonuna geleceğine, evliyseniz eşle iyi geçime rivayet etmektedir.

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek ve cehenneme gitmek bazı ortak işlere gireceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, aile hayatından yana yüzünün güleceğine, günahlarına tövbe edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde zorluk çekmeden kavuşacağına, malını ve canını emniyete alacağına, önündeki güzel günlerin yaşananları unutturacağına, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine, kara bulutların ve melanetin dağılacağına delalet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada gitmek iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine, güzel günlerinin yakın zamanda kapısını çalacağına, olumlu ve güzel gelişmeler kapısının aralanacağına, verilen emeklerin karşılığının alınacağına, sevdiklerinin kıymetini her daim bileceğine delalet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments