Rüyada Kıyametin Koptuğunu Görmek Ve Kaçmak

Rüyanın Özeti

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek ve kaçmak ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına ve bu sorumlulukları eksiksiz yerine getireceğine, yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına, üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına, evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına, sağlığının bozulmayacağına, hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek ve kaçmak dikkat çekeceğine, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına, ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına ve bu sorumlulukları eksiksiz yerine getireceğine, tehlikeli insanlardan, kazalardan, belalardan, melanetli olaylardan ve musibetten uzak olacağına bu sayede huzurlu, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, sevdiğinden yana hayır göreceğine rivayet eder.

Ulemaya göre yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, dertlerin yakınları ile bölüşüleceğine, sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine, büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracak bir işe imza atılacağına, halinin iyi olduğuna yorumlanır.

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek ve kaçmak sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına, kazancının ve rızkının kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, hayatına yeni ve temiz bir sayfa açacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, maddi imkânlarını arttıracağına delalettir.

Tabirciye göre evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine, bol kazanç elde edeceğine, başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına, çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına rivayet eder.

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek ve kaçmak hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, büyük bir atılım yapacağına, ileriye gideceğine, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, sağlığının bozulmayacağına, geçim sıkıntısının olmayacağına yorulmaktadır.

Ulemaya göre yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, dünya malının çoğalacağına, canını ve malını garanti altına alacağına, hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, kişinin kendi işine sahip olacağına, sağlık sorunlarından kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada kaçmak kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına, hayatının kusursuz hale geleceğine, mevkilerinin yüksek olacağına, aile büyüklerinin takdirinin kazanılacağına, maddi durumunu düzeltmiş olmanın kendisine büyük bir rahatlık vereceğine alamettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments