Rüyada Kıyametin Suyla Koptuğunu Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kıyametin suyla koptuğunu görmek gülen yüzünün hiç solmayacağına, ticarete adım atacağına, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle kötü durumdaki bir dostunu yanında barındıracağına, eski hayatını geride bırakıp, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına, küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kıyametin suyla koptuğunu görmek kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, gülen yüzünün hiç solmayacağına, yoğun duygular yaşayacağına, üzüntü verici bir durumdan kurtulacağına, yakın çevrenizde hayırlı insanların yer alacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, ticarete adım atacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, her türlü fırsatın değerlendirilip, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kıyametin suyla koptuğunu görmek maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine, mide bulandırıcı bir durumun herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle kötü durumdaki bir dostunu yanında barındıracağına, çekilen yükün hafifleyeceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimine göre hem çok şaşıracağına hem de çok sevineceğine, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, ettiği çabanın emeğini alacağına, eski hayatını geride bırakıp, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına işarettir.

Rüyada kıyametin suyla koptuğunu görmek mutlu ve zengin bir kişi olunacağına, fakirliğe ve yokluğa düşerek güçlük çeken kişilere elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, yeni mülkler satın alacağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, yolculuğa ve bununla erişilecek hayra, hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine rivayet eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, sorunlarına yardım etmek için başka kişileri bulup onlarla çalışacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semra kahriman

Önce dereden sular akarken birden çoğalmaya sel gibi akmaya başladı birden bi uğultu bi kalabalık beyaz giyimli güya ölüler dirilmiş herkes panik halinde ölen annem yanımda çocuk kucağımda ve bi anda patlama oluyo ve resmen toz gibi dağıldığımı hissettim yecüc ile mecüc gelmiş bide onları görünce tamam diyorum kıyamet kopacak ve tekbir çekmeye başlıyorum bağırarak tekbir çekiyorum

Semra kahriman

Çok teşekkür ederim

Çilem keskin

Rüyamda kıyametin suyla koptuğunu görmek kaçarak boguldugumu görmek ne anlama gelir tövbe ettiğimi görmek