Rüyada Kızdığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kızdığını görmek iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, üst bir mevkiye terfiye alınacağına, hanesinde kısmetsizlik yaşanmayacağına, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, işlerin yoluna gireceğine ve husumet yaşadığı bir akraba ile aradaki buzların eriyeceğine, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kızdığını görmek atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına, umutlarının çoğalacağına, yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına, istediği noktalara ulaşacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına delalettir.

Rüya anlamına göre kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, üst bir mevkiye terfiye alınacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yok olacağına, büyük bir özgüven kazanılacağına, hayatında sevindirici gelişmelerin olacağına, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kızdığını görmek yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, yaşamına heyecan ve renk geleceğine, hanesinde kısmetsizlik yaşanmayacağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, sevdiği misafirler ile uzun vakit geçirebileceğine ve özlediği bir yakını ya da bir arkadaşının kendisini görmeye geleceğine, kötü günlerin arkada kalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, kişinin hem ruhen hem bedenen hafifleyeceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına, variyet sahibi olacağına, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada kızdığını görmek işlerin yoluna gireceğine ve husumet yaşadığı bir akraba ile aradaki buzların eriyeceğine, hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde her gün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, hayatının mutluluk içinde geçeceğine delalet eder.

Rüyanın açıklamasına göre yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, getirisi çok olan işler yapacağına, hayatın temposunun yükseleceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ümmü

Selamünaleyküm. Ben rüyamda kızımı isteyen ve seven oglan ve teyzesi gelmiş oluyor bize,.evin bahcesindeyiz (Gerçek hayatta kızım mantık olarak istiyor ama kararsız evlenmekten,severek almak istiyor,biraz görüşüp.)Ruyamin devamında Babam balkondan bize bakıp kızıyor ,niye geldi onlar dercesine.oglan ve teyzesine. sozlerini hatırlamıyorum.sadece kızdığını anımsıyorum. Rüyamı tabir ederseniz sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden