Rüyada Kocanın Başka Bir Kadınla Mesajlaşması

Rüyanın Özeti

Rüyada kocanın başka bir kadınla mesajlaşması büyük işlerin ortaya konulacağına, özel yaşamından dolayı yaşadığı olumsuzlukları çevresine yansıtmamak için, sıkıntılarını içine atarak, dik durmaya çalışacağına, tutulan yolun isabetli olacağına, sayesinde fakir fukaranın doyacağına, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kocanın başka bir kadınla mesajlaşması neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine, karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine, büyük işlerin ortaya konulacağına, her zaman şükredeceğine, evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre sevinçli haberler geleceğine, işlerinin bir süre güzel gideceğine, özel yaşamından dolayı yaşadığı olumsuzlukları çevresine yansıtmamak için, sıkıntılarını içine atarak, dik durmaya çalışacağına, işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına, zarar ettiğini düşünürken bir işten kat be kat gelir elde edeceğine, çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine işarettir.

Rüyada kocanın başka bir kadınla mesajlaşması insanlar arasında çok saygın bir kişi olacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, en yakınındaki kişi ile birlikte kâh ağlayacağına kah güleceğine, fakat ne olursa olsun ağızlarının tadının hiç bozulmayacağına, tutulan yolun isabetli olacağına, hayatının rast gitmeye başlayacağına işarettir.

Rüya lugatına göre büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sayesinde fakir fukaranın doyacağına, mal mülk edineceğine, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına delalettir.

Rüyada kocanın başka bir kadınla mesajlaşması sevdikleriyle arasının açılacağına, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, uzun zamandan beri beklenen terfinin alınacağına işaret eder.

Rüya alimine göre sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına, ağız tadına ve neşeye kavuşacağına, düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına işaret eder.

Genel anlamıyla Rüyada kocanın başka bir kadınla görmek bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, oldukça büyük başarılara, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, başının önüne eğilmesine neden olacak bir hadise yaşanacağına, evi kendisinin çekip çevireceğine alamettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments