Rüyada Kocanın Başka Kadınla Evlendiğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kocanın başka kadınla evlendiğini görmek etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağınıza, işinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya, kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına, elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, geçim sıkıntısı çekilmeden istediği hayatın yaşanılacağına yorulur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kocanın başka kadınla evlendiğini görmek kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sahibi olacağına, etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağınıza, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına yorulur.

Tabirciye göre kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, iyilik ve güzellik bulacağına, uzun zamandan beri aksayan işlerin kısa süre içinde düzeleceğine, işinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya, yakın bir zaman içinde yaptığı bir şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada kocanın başka kadınla evlendiğini görmek zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına, yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine alamet eder.

Rüyanın tabirine göre sıkıntıdan kurtulacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına, bir tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, çok büyük mutluluk yaşayacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine alamet eder.

Rüyada kocanın başka kadınla evlendiğini görmek elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, bir şirketler zincirine sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, iş ortamında ya da aile bireyleri arasında yapılacak yardımlaşma sayesinde daha çok kazanç sağlayacağına, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına, geçim sıkıntısı çekilmeden istediği hayatın yaşanılacağına, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, sevdikleri ile aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada başka kadınla evlendiğini görmek yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, adının her yerde geçeceğine, işinde çok büyük adımlar atacağına, göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine, verilecek yerinde kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine yorumlanmaktadır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments