Rüyada Kocanın Başka Kadınla Öpüştüğünü Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kocanın başka kadınla öpüştüğünü görmek üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine, yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine, yakınındaki bir kişiye büyük bir mutluluk yaşatacağına, düzenin kurulacağına, başarının garantileneceğine, rızkın kesilmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kocanın başka kadınla öpüştüğünü görmek kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine, her zaman karşılaşılan güzel şeylerin farkına varılacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına, atacağı yerinde adımların hayatını rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanılacağına, yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine, başının hiç dara düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kocanın başka kadınla öpüştüğünü görmek koşulların her geçen gün düzeleceğine, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, mevcut bir kötü sürecin kısa zamanda sonlanacağına, işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, işlerinin bir süre güzel gideceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, bazı önemsiz konuların kısa sürede kendiliğinden yok olacağına, yakınındaki bir kişiye büyük bir mutluluk yaşatacağına, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüyada kocanın başka kadınla öpüştüğünü görmek düzenin kurulacağına, başarının garantileneceğine, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, mutluluktan tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına, büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına, büyük düşüneceğine, çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre rızkın kesilmeyeceğine, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, kötü kimselerin ağına düşmeyeceğine, çok büyük ferahlık yaşayacağına, deneyimli biri ile ortaklık kuracağına delalet eder.

Genel anlamıyla Rüyada kadınla öpüştüğünü görmek hayatına sevginin ve huzurun hâkim olacağına, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, daha huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına, keyfinin yerine geleceğine, daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, İslami olarak günahlarının artacağına işarettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments