Rüyada Kocanın Karısını Aldattığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kocanın karısını aldattığını görmek girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına, bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kocanın karısını aldattığını görmek çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına, huzurlu günlerin geleceğine, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, feraha ereceğine, rahatının ve keyfinin daim olacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, kazancının istediği oranda artış göstereceğine, doğru haber almaya, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına rivayet eder.

Rüyada kocanın karısını aldattığını görmek herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, çok büyük mutluluklar duyacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına, sorunların ve sıkıntıların son bulacağına, çok daha büyük adımların atılacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine, yapacağı çalışmalar sayesinde hayırlı ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağı ve hayırlı kişiler ile iş ortaklıkları yapılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kocanın karısını aldattığını görmek müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına, çok büyük bir ferahlık duyacağına, sevdikleri ile gönül birliği edeceğine, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, elinize toplu miktarda para geçeceğine, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine alamet eder.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre yolunun açık olacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, kudret sahibi olacağına, çok daha iyi yerlere gelerek kendisi için çok daha fazla şans yaratacağına delalettir.

Rüyada karısını aldattığını görmek aşkının kalıcı olacağına, kendisine destek olan kişilerin sıkıntıya düşmeyeceğine, çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, uzun zamandan beri devam eden sorunların sona ereceğine, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine, yeni bir çocuk dünyaya getireceğine alamet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments