Rüyada Kocasının Aldattığını Düşünmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kocasının aldattığını düşünmek hayatının bir düzene gireceğine, iş hayatının gün geçtikçe daha iyi olacağına, uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine, üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kocasının aldattığını düşünmek içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına, okuyacağına ve bilgileneceğine, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine, hayatının bir düzene gireceğine, iyi kısmetleri olacağına alamet etmektedir.

Rüya lugatına göre ailesini yaşadıkları süre boyunca mutlu ve huzurlu kılabilmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, iş hayatının gün geçtikçe daha iyi olacağına, düştüğü zor durumdan kurtulacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına işaret eder.

Rüyada kocasının aldattığını düşünmek daha yeni ve daha güzel çalışmalar gerçekleştirebileceği bir ortam kazanmış olacağına, bir aile yemeğine katılıp çok güzel zaman geçirileceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine, büyük bir hastalıktan dönüleceğine işarettir.

Rüya alemine göre kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, bir sponsor bulunması ile çok istenen bir projenin hayata geçirileceğine, helal olan rızka ve makbul olan mallara kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kocasının aldattığını düşünmek iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, kendisini çekemeyenlere karşı galip geleceğine, yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, başarılar arttıkça çok daha büyük ve daha heyecan verici gelişmelerin yaşanacağına, eline güzel fırsatların geçeceğine yorulur.

Rüya tabirleri lugatına göre birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına, elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, kendini bilerek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına, gelişim içine girileceğine, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına alamettir.

Genel anlamıyla Rüyada kocasının aldattığını görmek iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, ayrıcalık elde edeceğine, uzun zamandan beri hayal edilen her şeye çok büyük zahmetler çekmeden ve sorun yaşamadan kavuşulacağına, kudret sahibi olacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments