Rüyada Kolda Dövme Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kolda dövme görmek yeni bir ilişkiye başlanacağına, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, işinde terfi edeceğine, gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına, kendisini kötülüklerden ve haset düşünceli kişilerden korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına, karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına tabir olunur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kolda dövme görmek mesleğinde uzmanlık yapacağına, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına, istediği her şeye yaşamı boyunca sahip olacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yeni bir ilişkiye başlanacağına, güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına tabir olunur.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine, iş hayatında saygı göreceğine, sevdiklerinin kendisine aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, dargın kişilerin arasını yaparak birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına delalettir.

Rüyada kolda dövme görmek her zaman şükür içinde olacağına, korkularının sona ereceğine, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına, işinde terfi edeceğine, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, işlerinin bir düzene oturacağına, gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına, işyeri sahibi ise daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, uzun zamandan beri özlem duyulan bir kişiye yakında kavuşulacağına yorumlanır.

Rüyada kolda dövme görmek hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, kendisini kötülüklerden ve haset düşünceli kişilerden korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına, işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, başarılarının sürekli olacağına, karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, geleceğinin parlak olacağına, diploma ve meslek sahibi olacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada dövme görmek maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, zenginliğin kapılarının açılacağına, bol kazançlı bir iş yerine sahip olunacağına, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine yorumlanır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Rüyamda ailem bir evin zemin katında bir odada oturuyordu. Sanırım İçlerinde ölmüş annemde vardı Bende evin dışında dikiliyordum. Dikilirken canım sıkıldı Sıkıntıdan sol kolumun pazu sunu sıkar gibi kolumu kasıp kasıp bırakıyorumdum Sol kolumda çok güzel dövme deseni oluştu. Çok güzel di Sağ ve sol avucumun içinde her bir inde çok küçük dövme desenleri ortaya çıktı. İçeri girdim aileme gösterdim bakın kendiliğinden oldu dedim sonra dışarı çıktım sol kolumda ve avuçlarımdaki dövmeler silindi

Semih

Tabiriniz çok güzel teşekkür ederim 🙏