Rüyada Konuşmak

Rüyanın Özeti:

Rüyada konuşmak rahat, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, işinde ilerleyeceğine, maddi açıdan büyük zarar edileceğine, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşacağına, sevdikleri ile beraber huzurlu olacağına, mide bulandırıcı bir durumun herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada konuşmak rahat, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, güzel bir hayat geçireceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına delalettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına, hayırlı fırsatlar elde edeceğine, hasret kaldığı kişilere kavuşacağına, işinde ilerleyeceğine, üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına tabir olunur.

Rüyada konuşmak daha önce kaçırdığı bir fırsatın tekrar kapısını çalacağına, işinin hep yürüyeceğine, mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, karının tok, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına delalet etmektedir.

Ulemaya göre iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, daha güzelleşeceğine veya yakışıklı olacağına, kendi imkânları ile gireceği bir sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına, tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına işarettir.

Rüyada konuşmak zor bir anda vereceği akıllıca bir karar sayesinde büyük bir zarara uğramaktan kurtulacağına, para ve makam sahibi olacağına, kısa bir aradan sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşacağına, sevdikleri ile beraber huzurlu olacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine alamet ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre evin kasasına giren gelirin artacağına, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine, mide bulandırıcı bir durumun herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine, kazancını çoğaltacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik getireceğine, pek çok olumlu gelişmelere işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
fatih

Rüyamda geçmişte beğendiğim ve yakın bir zamanda belli bir süre mesajlaştığım bir kız vardı onu gördüm. Hani keşke sevgili olabilseydik dediğim biriydi. Ancak belli bir süre sonra mesajlaşmalar kesildi ve konuşmadık. Sınıf gibi bir ortamda elinde bir kağıt ile insanlara bir şeyler soruyordu. Bana çok pas vermemeye özen gösteriyordu. Tenefüste yanına gidip neden konuşmayı kestin diye sorular soruyordum ve onu iyi bir çift olabileceğimize ikna ediyordum:) Bir iki gülüştüğümüzü hatırlıyorum.

Mesut Sandıkkaya

Rüyamda rahmetlik başbakan Bülent Ecevit’le sohbet ettim yere düşmüş ceketi delinmiş bir kaç yerinden ona yardım ettim konuştuk evine davet etti daha önceden tanışıyor muşuz bende Rahşan ablaya selam saldım sonra bir yerde oturduk kebap yiyoruz emniyet müdürleri felan geliyor çikolata ikram ediyorlar amma Ecevit çok şık bir kıyafeti vardı kaşe ceket gıri gömlek kıravat takmıştı çok samimi bir şekilde sohbet ettik kendisine yardım etmek istedim kabul etmedi israrla yengeyi çocukları al gel dedi

Günay

Rüyada Ölmüş kocam bir dagın başında siyah bir kıyafetle benim elimden tuttu seni götürecem Burdaan dedi ve ben çok korktum elimden tutup götürüyordu bende arkama baka baka gidiyordum bağırarak uyandım

Anonim

Rüyamda spor salonunda daha önce görmediğim 2 spor hocasıyla muhabbet ediyordum.Bir makina kullanacaktim bir arkadaşımda salondaydı herkesin içinde ona bu hareket nasıl yapılır demeye çekindiğim için aleti kendim çözmeye çalışıyordum.Tam o sırada 2 spor hocası bayan ve erkek benimle aniden muhabbet etmeye başladı.Onlar spor geçmişimi biraz abartarak anlattım.Ama ikiside iyi davranıyorları bana.Sonunda nasıl kullanacağımı bilmediği bayan hocaya söyledim.Ayrıca ayak kaslarından muhabbet ettik.

Pakize

Telefonum çalıyor ve bi an SEZEN AKSU yaziyor başta sasiriyorum ama daha sonra sanki akrabammis gibi samimj konuşuyoruz normalde hic yapmam ama ilk defa benj işe soksun diye ona söylüyordum (bu aralar istediğim çok güzel bi is var form doldurdum alim bekliyorum) bana 7 temmuzda ormanya ya gel dedi ben ağustostayız ama dedim o da seneye temmuzdan bahsediyorum dedi ben tamam dedim ama o an senehe kadar beni alirlar mi ki diye aklimdan geciriyodum bana isimler verdi bunlarla iletisime gec 118 80le

Rojda

Ailemin evlenmemi çok istediği bir adam var rüyamda o adamın ve ölmüş annesinin evimin giriş kapisinda dua ederek beni istemeye geldiklerini gördüm Hoşgeldiniz diyip içeri almıştım

Habip

Sevdiğim kızdan ayrıldım. Ve son zamanlarda soğuk davrandı bende ayrılmaya karar verdim. Ve sevdiğim kız için istihare namazı kıldım . Rüyamda kız seni çok seviyorum diyordu ve , mavi bir gömlek gördüm ama gömlek gerçekten bana aitti başka tanımadığım bı çocuğun üzerindeydi.