Rüyada Köpekten Korkmak Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada köpekten korkmak görmek gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, kapanan kapıların açılacağına, sevilen, takdir edilen kişi olacağına, çok büyük başarılara imza atacağına, anne babanın sayesinde mutlu olacağına, uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada köpekten korkmak görmek tüm maddi ve manevi sorunların sona ereceğine, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, sistemli şekilde başarıya koşacağına, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre kapanan kapıların açılacağına, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, mutlu günlerin geleceğine, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine alamet eder.

Rüyada köpekten korkmak görmek işindeki verimini yükselteceğine, sevilen, takdir edilen kişi olacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, bir istek üzerine girdiği bir işte çok hayırlı ve güzel bir geleceğe sahip olacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde hayırlara vesile olacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre mevcut sorunların ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, çok büyük başarılara imza atacağına, küslerin barışacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yaşam enerjisi ile dolacağına işaret etmektedir.

Rüyada köpekten korkmak görmek manevi anlamda istediği huzuru yakalayacağına, yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, hem moral hem de sorunlarına çareler bulacağına, kısmetinin her zaman açık olacağına, anne babanın sayesinde mutlu olacağına, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, şimdiye kadar hiç sevinmediği kadar sevineceğine, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına, işlerin yoluna sokulacağına yorulmaktadır.

Rüyada korkmak görmek kazancını arttırıp mal ve mülk sahibi olacağına, kazanç kapılarının açılacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, hayatına sevginin ve huzurun hâkim olacağına, ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, gelişiminin hız kazanacağına rivayet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elanur

Rüyamda köyde dışarıdayım o sırada bir köpek görüyorum, sonra korkuyorum ve kaçmak için dereden karşıya atlıyorum. Köpek peşimden geliyor. Taşlarla örülü bir duvar var.Duvardaki taşları alıp köpeğe atıyorum bu sırada köpekler iki tane oluyor, taşı atıyorum ama gitmiyorlar. Bende ağaca çıkıyorum . En üstündeki en ince dallara kadar çıkıyordum. Normalde bir insanıtaşıyamayacak incelikte dallardı ama kırılmıyorlar