Rüyada Kötü Bir Hastalığa Yakalandığını Duymak

Rüyanın Özeti

Rüyada kötü bir hastalığa yakalandığını duymak borcu olanların sorunlarını ailelerinin çözeceğine, iş ayırmadan her işin üstesinden rahatlıkla gelinebileceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, mevcut durumundan çok daha iyi koşullarda yaşayacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kötü bir hastalığa yakalandığını duymak son zamanlarda karşılaştığı bir soruna çözüm bulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, nasiplerini alacağına, başarıları ile adından söz ettireceğine, borcu olanların sorunlarını ailelerinin çözeceğine, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine delalet eder.

Rüya alemine göre aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, yapacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, birçok engelin aşılacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine, iş ayırmadan her işin üstesinden rahatlıkla gelinebileceğine, hakkında kötü düşünen kimseleri utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine alamettir.

Rüyada kötü bir hastalığa yakalandığını duymak çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, şansının yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına, kazandığı başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine, geleceğinin parlak, şansının da açık olacağına alamet etmektedir.

Ulemaya göre mevcut durumundan çok daha iyi koşullarda yaşayacağına, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok daha iyi biryere ulaşacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, aradığı şifaya kavuşacağına, yaptığı hatalardan ders alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kötü bir hastalığa yakalandığını duymak umutsuz ruh halinden sıyrılacağına, başka işlere girme konusunda cesaret bulacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, çıkacağı bir yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, hileye ve fesada başvurmayacağına, hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, kazancın günden güne daha da arttırılacağına, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına, bilgili bir kişiden iş konusunda faydalanacağına, huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine rivayet eder.

Genel anlamıyla Rüyada kötü bir hastalığa yakalandığını görmek rızkının ve kazancının bollaşacağına, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, zor zamanların biteceğine, bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, çok büyük azim göstererek kendi işini kuracağına delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments