Rüyada Kötü Bir Hastalığa Yakalanmak

Rüyanın Özeti

Rüyada kötü bir hastalığa yakalanmak yaşadığı sıkıntıların çözümü için büyük yardımlar göreceğine, yüzünü güldürecek bir haber alacağına, kazancının günden güne artacağına, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına yorulur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kötü bir hastalığa yakalanmak hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına, güleceğine, eğleneceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına, etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına, yaşadığı sıkıntıların çözümü için büyük yardımlar göreceğine, parasal sıkıntılarını bir kenara atarak refaha ereceğine, kendisini başarılı işlerde bulacağına yorulur.

Tabirciye göre çok güzel günler geçireceğine, yüzünü güldürecek bir haber alacağına, inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kötü bir hastalığa yakalanmak çok hayırlı işlere girileceğine, eğer üzüntü yaşıyorsa bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına, kazancının günden güne artacağına, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine delalettir.

Rüya kitabına göre maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına, anne babaya müjde verileceğine, hayattan eskisi gibi zevk alma olanağı bulacağına, korkularının ve kuruntularının biteceğine, çok güzel bir mevkiye geleceğine alamettir.

Rüyada kötü bir hastalığa yakalanmak kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, büyük paralara sahip olacağına, huzura ereceğine yorulur.

Rüya alimlerine göre eşe dosta yardım edileceğine, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, varlık içinde yaşayacağına, genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada hastalığa yakalanmak sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, yeni bir hayat kurulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına, insanlar arasında iyi anılır olacağına, hem makamının hem de kazancının artacağına delalettir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments