Rüyada Kurtarmak

Rüyanın Özeti

Rüyada kurtarmak bir düşmanın kötü haberini almaya, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına, parasal olarak genişliğe çıkılacağına, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, moralinin yükseleceğine işaret eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kurtarmak büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, çevresinin güzel insanlarla dolacağına, bir düşmanın kötü haberini almaya, rızkının çoğalacağına, keyfinin, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyanın anlamına göre hayatında olumlu değişiklikler olacağına, özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine, sıkıntılı olduğu durumları kısa bir zaman içinde düzelteceğine, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına, geçim derdinin, hastalığının, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kurtarmak maddi sıkıntıya düşen bir yakın arkadaşına yardım elini uzatacağına, parasal olarak genişliğe çıkılacağına, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, açların doyacağına, güzel günler geçirileceğine, saadete ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, çok sevineceği olaylar yaşayacağına, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına, işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına işarettir.

Rüyada kurtarmak yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına, bahtının çok parlak olacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile bir araya gelineceğine, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre moralinin yükseleceğine, hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, kafasındaki her soruya cevap bulacağına, projenin gerçekleştirileceğine, çalışma azminin başarılarına başarı, zenginliğine zenginlik, saygınlığına da saygınlık katacağına, önemli ve büyük adımlar atacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
26 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hatice.

Rüyamda iri yapılı adam baygınlık geçirip yere yıgılyor, bende adamı kurtarmalıyım diye hızlı hızlı kalp masajı yapmaya başlıyorum, ve adamın kendine geldigin anlıyorum, ve ben hayat kurtardım diye kendimden gurur duyuyorum.

Emine

Rüyamda kahve renkli bir araba suya batıp çıkıyor du en sunuda koşup arabayı kurtardım içinden bir kadın çıktı ve yaşıyordu onu kurtardım bir kadın daha varmış ölmüş öyle dedi bana konuştuk sonra arkasından başka bir suya kırmızı renkli bir araba batarken görüyorum ve eşime gösteriyorum