Rüyada Kurtulduğunu Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kurtulduğunu görmek eline para geçeceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine, aile fertleri ile birbirlerine her konuda destek olacağına, güzel günlerin en sonunda geleceğine, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kurtulduğunu görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına, haneye bolluk ve bereketin dolacağına, kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine, eline para geçeceğine, sorunları ortadan kaldıracağına, bir dostunun çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, insanlara olan güvenin artacağına, edilen duaların tutacağına, yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine, karşısına çıkacak yeni fırsatların daha büyük getirileri olacağına alamettir.

Rüyada kurtulduğunu görmek uzun zaman önce askıya alınmış olan bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine ve mutlu olunacağına, yılların emeğini ve birikimini kendisinden sonraki nesillere aktaracağına, altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına, aile fertleri ile birbirlerine her konuda destek olacağına, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım eden birisine bir sürpriz yapılacağına rivayet eder.

Rüya açıklamasına göre kendisine kötü söz sarf eden birisi ile oturup aralarındaki anlaşmazlığı çözeceğine, ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, güzel günlerin en sonunda geleceğine, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, işlerin bir sayede çok iyi bir hal alacağına, büyük sorunlar yaşamadan, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kurtulduğunu görmek istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına, gerçek ve kalıcı dostluklar edineceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine tabir olunur.

Rüya alimlerine göre büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine, yaptığı işlerin günbegün artacağına, evlatlarından memnun olacağına, işlerinin çoğalacağına, dostları ile samimiyetini daha fazla ilerleteceğine alamet etmektedir.

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Erdal

Rüyamda bilmediğim bir evdeydik. aniden deprem oluyordu, binanın da yıkıldığını az çok anımsıyorum. akabinde güç bela depremden ailecek sağ çıkıyorduk.

osman

ruyamda tek hatırlayabıldigim
binanın en üst katındaki evdeyim birileri var ama hatırlamıyorum.
buyuk bir deprem oluyor ama sadece benim oldugum daire binanın üzerinde düsüp yıkılıyor ancak bana hic bir sey olmadan kurtuluyorum