Rüyada Küs Olduğun Arkadaşın Seninle Konuşması

Rüyanın Özeti

Rüyada küs olduğun arkadaşın seninle konuşması eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına, doğru yolu bulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine, sevilen insanlarla araya mesafelerin, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının hiç girmeyeceğine, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada küs olduğun arkadaşın seninle konuşması öz güveninin yerine geleceğine, eş, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, hayat boyu çok sevileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, arabuluculuk yapılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına, daha rahat bir hayatı olacağına, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine, ruhen ve bedenen yenileneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada küs olduğun arkadaşın seninle konuşması karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, rahat, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, doğru yolu bulacağına, herkesin sevdiği, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına alamet eder.

Rüya tabirlerine göre eş, dost ya da akrabalarından birinin bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, devlet nazarında hatırı sayılır işler yapacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine, özellikle ailesine daha çok vakit ayırıp, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine delalettir.

Rüyada küs olduğun arkadaşın seninle konuşması hastalıkların iyileşeceğine, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, zengin olmasa da, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine, sevilen insanlarla araya mesafelerin, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının hiç girmeyeceğine, mutluluk ve saadete, yaşadığı sürece insanlığa hizmet etmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, ailesini ve kendisini korumak için her zamankinden daha dikkatli olacağına, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine işarettir.

Genel anlamıyla Rüyada arkadaşın seninle konuşması kulluk derecesinin artmasına, rakiplerinin önüne geçeceğine, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına, düşünmeden adımlar atmayacağına, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine alamet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments