Rüyada Küs Olduğun Arkadaşını Gülerken Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada küs olduğun arkadaşını gülerken görmek ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, daha rahat ve huzurlu olunduğuna, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, iyi gitmeyen bir ticari yatırımdan herhangi bir zarara uğranmayacağına, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, güzel gelişmelerin iş hayatına da yansıyacağına, ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada küs olduğun arkadaşını gülerken görmek kendisini hayırlı mevkilere gelmiş olarak bulacağına, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, huzura ve rahata kavuşacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Ulemaya göre çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine, hak yolunda bir yaşam süreceğine, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, yüksek makamlara geleceğine, daha rahat ve huzurlu olunduğuna, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada küs olduğun arkadaşını gülerken görmek iyi gitmeyen bir ticari yatırımdan herhangi bir zarara uğranmayacağına, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına, afiyette ve keyifte olacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, sıkıntıların, dertlerin, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, çok saygın bir kişi olunacağına, bir beladan kurtulacağına, gireceği bir imtihanı alnının akıyla vereceğine, yaşanan sıkıntıların sağduyu ve hoşgörü sayesinde sona ereceğine, insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine delalet etmektedir.

Rüyada küs olduğun arkadaşını gülerken görmek namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, güzel gelişmelerin iş hayatına da yansıyacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre hayatında tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına, kendisine destek olan kişilerin sıkıntıya düşmeden desteklerini yapacaklarına, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, işinin her geçen gün büyüyeceğine, ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, rızkının da hiçbir zaman kesilmeyeceğine yorulur.

Genel anlamıyla Rüyada arkadaşını gülerken görmek çok zor zamanlar geçireceğine, yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, endişelerinin yerini umudun alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, gülmek suretiyle şifa bulacağına, daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına işaret ettiği söylenir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments