Rüyada Küs Olduğun Arkadaşının Sarılması

Rüyanın Özeti

Rüyada küs olduğun arkadaşının sarılması yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, kısmetinin ve şansının her zaman açık olacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, kendi imkânları ile gireceği bir sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada küs olduğun arkadaşının sarılması yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, kısa süre içinde kötü gidişatın engelleneceğine, hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre çocuk sahibi olacağına, yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, düşmanlarını alt edeceğine, hayallerini yerine getirmeyi başaracağına, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine alamettir.

Rüyada küs olduğun arkadaşının sarılması çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına, aklın yolu, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, dünyanın güzelliklerinden istediği şekilde istifade edeceğine, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, zahmetli işlerin kolaylaşacağına işarettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre kısmetinin ve şansının her zaman açık olacağına, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine, yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına, hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine, zor günlerin sona ereceğine, gönül işlerinin hareketleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada küs olduğun arkadaşının sarılması aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, paraya ve mala kavuşacağına, sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alemine göre kendi imkânları ile gireceği bir sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına, sorunları ortadan kaldıracağına, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, bu durum sayesinde iş hayatının da düzene gireceğine, onuru, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, yaşadığı gergin ve zor günleri arkasında bırakacağına, kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına rivayet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada sarılması çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, her hayalini gerçekleştireceğine, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, hayırlı bir yola girmeye, bol bol dua almaya, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments