Rüyada Küs Olduğun Birinden Altın Hediye Almak

Rüyanın Özeti

Rüyada küs olduğun birinden altın hediye almak kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, eşiyle arasındaki aşkın uzun yıllar devam edeceğine, gam ve kasvetin uçup gideceğine, maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına, esenliği bulacağına, etrafında sürekli kendini rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada küs olduğun birinden altın hediye almak yaptığı her işle adından söz ettireceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, çok güzel ve hayırlı bir şekilde bir sorunun ortadan kaldırılması ile iş yerinde büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşanacağına ve çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine delalet eder.

Rüya yorumlarına göre hayatına kaldığı yerden devam edeceğine, aile hayatına adım atılacağına ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, eşiyle arasındaki aşkın uzun yıllar devam edeceğine, kendisini yardım işlerine adayacağına, esenliğe ve feraha kavuşacağına, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada küs olduğun birinden altın hediye almak iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, insanlara karşılıksız yardımlarda bulunarak onların dualarını alacağına, gam ve kasvetin uçup gideceğine, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına, enerjisini de, sermayesini de helal yollarda kullanacağına yorumlanır.

Rüyanın anlamına göre maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına, yaşamının her anlamda iyileşeceğine, uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine, yeni gelişmelerin kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, hayatının hayırlı ve güzel olacağına, kendisi için büyük bir şans olacak olayların vuku bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada küs olduğun birinden altın hediye almak esenliği bulacağına, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, her zaman destek göreceğine, kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına, pek çok kişiyi idare edeceğine, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine rivayet eder.

Rüya tabiri kitabına göre uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına, etrafında sürekli kendini rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, yaraların merheminin bulunulacağına, büyük bir gelir elde edeceğine, helal olan yollardan geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine, sevdiklerine daha bir yakın, düşmanlarına da dost olacağına yorumlanır.

Genel anlamıyla Rüyada birinden altın hediye almak herhangi bir sorun yaşamayacağına, yapacağı yerinde hareketler sayesinde gelirinin çoğalacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, aile bireyleri ile karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların yüzünü güldüreceğine, rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments