Rüyada Küs Olduğun Birini Dövdüğünü Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada küs olduğun birini dövdüğünü görmek tatsızlıkların aşılacağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, hasta olan bir kişi ile irtibata geçeceğine, gönlünün feraha ereceğine, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, arif kimselerden sayılacağına alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada küs olduğun birini dövdüğünü görmek herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, fakirliğe ve yokluğa düşerek güçlük çeken kişilere elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, bu arada yemek zevklerini değiştireceğine, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, tatsızlıkların aşılacağına, her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini kötü hissettiren duygu, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, elde edeceği maddi güçle beraber işlerini kolaylaştıracağına, yeni kişilerle tanışıp dost olacağına, bekleyişinin kazanacaklarına ve sahip olacaklarına değeceğine, beğenilen işlere imza atacağına alamet etmektedir.

Rüyada küs olduğun birini dövdüğünü görmek hasta olan bir kişi ile irtibata geçeceğine, olmayı hedeflediği makama oturacağına, sevdiği kişilere yardımcı olacağına, bir işten beklentisinin çok üstünde kazanç elde edeceğine, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, her şeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine işarettir.

Rüya tabiri üstadına göre yeni dostluklar kurulacağına, malın bereketinin artmasına, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, gönlünün feraha ereceğine, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada küs olduğun birini dövdüğünü görmek birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, atacağı hayırlı adımların kendisine hayır getireceğine, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre resmi bir kurumda çok üst kademelerde görev alacağına, arif kimselerden sayılacağına, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, ikilemde kaldığı bir konuda doğru olanı seçeceğine delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada birini dövdüğünü görmek yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, çevresindeki insanların tüm dertlerine koşacağına, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, ticaret ehli bir kimse olacağına, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına rivayet eder. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments