Rüyada Küs Olduğun Birini Görüp Konuşmamak

Rüyanın Özeti

Rüyada küs olduğun birini görüp konuşmamak neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, amacına ulaşmayı başaracağına, asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, maddi açıdan iyi bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada küs olduğun birini görüp konuşmamak çok hayırlı şeylere imza atacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini gün geçtikçe daha da sağlamlaştıracağına, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, uğradığı zararları bu zarara neden olan kişilerden karşılayacağına, işlerin çok hayırlı bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanmasına, yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine, hayatın tadını çıkarmaya bakacağına, kendisini yıprattığı için yaşadığı sorunların boşa olduğuna, bu yüzden kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüyada küs olduğun birini görüp konuşmamak borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, bunaldığı işlerine ara vererek rahat bir nefes alacağına, kafasındaki her soruya cevap bulacağına, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına yorulur.

Rüya yorumcularına göre amacına ulaşmayı başaracağına, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına, birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, yapacağı her yeni işin kendisine hayır ve uğur getireceğine, hayatında dönüm noktası olacak olayların yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada küs olduğun birini görüp konuşmamak mal edineceğine, hayatının neşe ve sağlıkla geçeceğine, asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, sevdiği kişiler sayesinde keyifli günler geçireceğine, zor zamanların ve sorunların geride kalacağına, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rakipsiz hale geleceğine, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, kendisine kötülük yapan bir kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, maddi açıdan iyi bir işe girileceğine, maddi olarak kolaylık içinde olacağına yorumlanır.

Genel anlamıyla Rüyada birini görüp konuşmamak borçlu olanlar için yakın zamanda borcunu ödemeye, sorunların eş dost ve akrabalar yardımıyla aşılacağına, kendisi için hayırlı olacak gelişmeler yaşanacağına, fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, dini bütün aile büyüklerinin hikmetli kişiliklerinden feyz almak için mücadele vereceğine, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine tabir olunur. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments