Rüyada Küs Olduğun Birinin Sana Gelmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada küs olduğun birinin sana gelmesi hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, hedeflerini tutturacağına, hayatın kendisine geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına, hayatında her işinin yolunda gideceğine, aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada küs olduğun birinin sana gelmesi ruhsal ve parasal olarak kendisini düzlüğe çıkaracak bazı olaylar yaşanacağına, kısa bir süre sonra beklediği büyük başarıyı elde ederek alnının akıyla işlerin üstesinden geleceğine, çok haraketli ve heyecanlı günler geçireceğine, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, kırgınlıkların geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, değişik iş kollarına yöneleceğine, başarılarının artacağına alamettir.

Rüyada küs olduğun birinin sana gelmesi helal kazanç elde edeceğine, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine, kişinin beklediği müjdeye ulaşmasına, hedeflerini tutturacağına, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, yoksul ise zengin bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüya açıklamasına göre işlerin büyük kazanç sağlayacağına, hayatın kendisine geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına yorulmaktadır.

Rüyada küs olduğun birinin sana gelmesi hayatında her işinin yolunda gideceğine, kafa kurcalayan bir problemin dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, mevcut düzeninin kişiyi çok mutlu edeceğine, kötü duygularını yeneceğine, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine, sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine delalet eder.

Rüya manasına göre gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, kazancının hiç bir şekilde daha azalmayacağına, kazandığı şeyleri hem kendi işleri için hem sevdiklerine yardım etmek için kullanacağına, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, hayırlı bir iş için kredi çekileceğine işaret ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada birinin sana gelmesi sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, küslük yaşadığı kişiler ile aralarındaki buzların eriyeceğine alamet etmektedir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments