Rüyada Küs Olduğun Birinin Sarılıp Ağlaması

Rüyanın Özeti

Rüyada küs olduğun birinin sarılıp ağlaması işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle sevdiğini yanında barındıracağına, kötü olan geçmişini unutup geleceğine, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, koltuğunun ve makamının yükseleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada küs olduğun birinin sarılıp ağlaması işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, sıkıntılı durumların üstesinden gelineceğine, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, mutluluk ve huzur elde edeceğine, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle sevdiğini yanında barındıracağına, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, yaşanan bir problemin ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına, istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine yorulur.

Rüyada küs olduğun birinin sarılıp ağlaması para sahibi olacağına, az bir sürede ferahlığa kavuşacağına, kötü olan geçmişini unutup geleceğine, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumu kitabına göre gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, aile bireylerinden birine iş kurulacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada küs olduğun birinin sarılıp ağlaması kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, elinde olan bir miktar parayı ortaya koyarak negatif bir durumdan kısa sürede kurtulacağına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre koltuğunun ve makamının yükseleceğine, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, kısmetlerinin bollaşacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine rivayet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada birinin sarılıp ağlaması tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine, şansının döneceğine, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarını yavaş yavaş unutacağına, sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğru bir kişi olacağına, dünya malı elde edeceğine işarettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments