Rüyada Küs Olduğun Biriyle Konuşmak İstemek

Rüyanın Özeti

Rüyada küs olduğun biriyle konuşmak istemek etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, bolluk içinde yaşanacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, makbul olan şeylere, kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına tabir olunur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada küs olduğun biriyle konuşmak istemek yalan söylemeyeceğine, sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden yara almadan kurtulacağına, iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, her şeyin güllük gülistanlık olacağına, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, isteklerinin ve arzularının yerine geleceğine tabir olunur.

Rüya alemine göre daha şık mekanlarda eğleneceğine, kazanılan paranın yeni bir ev almak ya da iş kurmak için kullanılacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, yaşamının tadını çıkaracağına, çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, kendisini kötü hissettiren duygu, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada küs olduğun biriyle konuşmak istemek iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, mali anlamda rahatının yerinde olacağına, malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, bolluk içinde yaşanacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, geleceğinin parlak ve güzel olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alemine göre kısa bir süre sonra sorunların aşılacağına, istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına, arkadaşları, dostları, akrabaları, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına, dara düşenlerin yardımcısı olunacağına ve onlardan hayır duası alacağına, makbul olan şeylere, çok yükseleceğine yorulur.

Rüyada küs olduğun biriyle konuşmak istemek çok uzun zamandan beri hayali kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, esenlik, huzur ve saadet bulacağına, herkesin takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına, kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, karanlık zamanların aydınlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına alamet eder.

Rüya sözlüğüne göre yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, rahatsızlığından kurtulacağına, kazancı ile ailesini çok rahat şekilde geçindirebileceği gibi çevresindeki pek çok kişiye de faydalı olacağına, arkadaşlar arasında birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına yorumlanmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada istemek kararsız kaldığı bir konuda en doğru olanı bulacağına, hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, yeni iş kollarına girileceğine, kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, bu sayede gülüp eğleneceğine yorumlanmaktadır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mrvlut karagöl

rüyamda gerçekten küs olduğum akraba ve kardeşlerimle konuşmak istedim ama onlar kabul etmeyip beni tehdit etti