Rüyada Küs Olduğun Kişinin Senin Elini Öpmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada küs olduğun kişinin senin elini öpmesi sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, üzüntülerini ve acılarını unutacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, barış ve sevgi içinde olacağına rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada küs olduğun kişinin senin elini öpmesi aile hayatında huzuru yakalayacağına, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, gayrimenkul işine girip zengin olacağına, herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, malının, parasının ve canın güvende olacağına, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine rivayet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine, üzüntülerini ve acılarını unutacağına, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına, rahat bir iş hayatının başlayacağına, bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatındaki çok sıkıntılı ve zor zamanların atlatılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada küs olduğun kişinin senin elini öpmesi düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, bir problem yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çekmeden çözüleceğine işaret etmektedir.

Rüya açıklamasına göre kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan her şeyden men edeceğine, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, rahat yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada küs olduğun kişinin senin elini öpmesi inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına, elde edeceği zaferlerin arkasında hem ailesinin, hem de sevdiklerinin olacağına, çalışmaları ile çevresindekileri büyüleyeceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, hayal ettiği her şeye yakında kavuşacağına delalettir.

Rüya yorumcusuna göre hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, barış ve sevgi içinde olacağına, azla yetinmek zorunda kalmayacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, kazancın yarı yarıya artacağına, kazançlı çalışmalar yapılacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments