Rüyada Kuşun Parmak Isırması Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kuşun parmak ısırması görmek işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerin hüsrana uğrayacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, sevdikleri ile arasındaki bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine ve mutlu olunacağına, karın artacağına, eş, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, saygın ve ünlü biri olacağına, istediği her şeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine işaret eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kuşun parmak ısırması görmek yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara , sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerin hüsrana uğrayacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına işaret eder.

Rüya tabircilerine göre kendine olan inancının ve güvenin karşılığını olumlu şekilde almayı başaracağına, sevdikleri ile arasındaki bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine ve mutlu olunacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, yakınındaki kimselerden fayda göreceğine, bütün işlerinin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kuşun parmak ısırması görmek çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, içine düştüğü sıkıntılardan kurtulmak için çok büyük bir destek alacağına, aile ilişkilerinin güllük gülistanlık olacağına, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına, karın artacağına, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre eş, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine, yaşadığı bir sorunun doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına, çok hayırlı bir insan olunacağına, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya, başarılı olundukça özgüvenin artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kuşun parmak ısırması görmek kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, islami kural ve kaidelere uygun davranacağına, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, saygın ve ünlü biri olacağına, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, sevdiği kişiler ile çok daha iyi zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, bir işin tüm risklerini göze alacağına, maneviyata yöneleceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, istediği her şeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aişe Hifa

Rüyamda bir kuş parmağımı ısırıyordu , ama sanki ne acı duyuyordum ne de parmağım yaralanıyordu. Kuş sadece ısırıyordu