Rüyada Mavi Cami Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada mavi cami görmek büyük düşüneceğine, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, çok güzel ve hayırlı işlere girerek insanlara yardım edeceğine, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, hastalıkların son bulacağına, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada mavi cami görmek büyük düşüneceğine, herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına, mevcut bir kötü sürecin kısa zamanda sonlanacağına, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, sevdiklerine güzel sözler sarf edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, çalışmaları ile takdir toplayacağına, gelecekte kavuşmak istediği hayata kavuşacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine, konferans ve seminerlere katılacağına işaret etmektedir.

Rüyada mavi cami görmek mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına, çok güzel ve hayırlı işlere girerek insanlara yardım edeceğine, hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya manasına göre küs kimselerin barışacağına, kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında yüksek mevkilere erişmek ve ulu kişilerden olmak adına savaşacağına, kendisinden daha yaşlı ve tecrübeli birinden alacağı tavsiyelerin dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine rivayet eder.

Rüyada mavi cami görmek sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, hastalıkların son bulacağına, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, yapmaya çalıştığı şeyler için gerekli adımları atacağına alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre yükünün azalacağına, günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına rivayet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada cami görmek evdeki nimetin çoğalacağına, kazançlı bir döneme girileceğine, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına, sevdiği kimseler ile özlem gidereceğine, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına rivayet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şükran

Rüyamda mavi seramikleri olan güzel bir camideydim. Bir çocuğun mavi balonları vardı sanırım üç tane. Uçmuş caminin kubbesine dayanmıştı

Şükran

Çok teşekkür ederim