Rüyada Mezarlıkta Tavuk Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada mezarlıkta tavuk görmek sağlığına geri kavuşacağına, eşler arasındaki soğukluğun yakın zamanda ortadan kalkacağına, sahip olmak istediklerine ulaşacağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, çok başarılı işlere adım atacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada mezarlıkta tavuk görmek sağlığına geri kavuşacağına, kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına, maddi imkanlarının günden güne iyileşeceğine ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine, eşler arasındaki soğukluğun yakın zamanda ortadan kalkacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine, girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bir şekilde ortadan kaldıracağına, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mezarlıkta tavuk görmek yere daha sağlam basmayı başaracağına, oldukça büyük başarılara, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, sahip olmak istediklerine ulaşacağına, zor günlerin biteceğine, üzüntülerinin ve endişelerinin sona ereceğine ve yaptığı işlerde her zaman bolluk ve bereketin hâkim olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına, rakiplerini geride bırakacağına, her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına, çok büyük atılımlar yapılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mezarlıkta tavuk görmek mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, malının da çevresindeki muhtaç kişilere yardım ettikçe artacağına, rahatsızlık vereceğine kanaat getirdiği bir işin kendisine ziyadesiyle fayda ve rahatlık sağlayacağına, keyiflerinin yerinde olacağına, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, hayatın karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına delalet eder.

Rüya manasına göre kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, çok başarılı işlere adım atacağına, kurulacak bir ortaklık ile çok sevinçli ve mutluluk dolu bir yola girileceğine, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin tamamlanarak feraha çıkılacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada tavuk görmek mallarının ve kazancının çoğalacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine, ticaretten ve kazançtan yana nasibinin gür olacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu her şeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, gurur verici ve ailesini mutlu edecek işler yapacağına, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına yorumlanmaktadır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Memet

Rüyada mezarlığın etrafında kalabalık vardı konser gibi, konserin ne tarafta başlayacağını tartışırken daha sonra ben ve arkadaşlarım ordan ayrıldık mezarlığa doğru gittik orada teyzem tavuğu kovalıyordu teyzeme dedim onu kovma burdan o buraya ait dedim. sonra nenemin mezarı başındayken teyzem geldi elinde Bi çuval, dediki kıl topluyorum, bende elimi mezarın taşına ve iki üç tel kıl koparıp verdim orada uyandım.