Rüyada Oğlunun Trafik Kazası Geçirdiğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada oğlunun trafik kazası geçirdiğini görmek yanlış giden işlerin düzeltileceğine, aile bireylerinden birine yardımcı olacağına, maddi imkanlarının genişlemesi ile beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, mevlit okutacağına, ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada oğlunun trafik kazası geçirdiğini görmek verdiği vaatleri yerine getireceğine, kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, yanlış giden işlerin düzeltileceğine, yaptığı bir projede büyük başarı yakalanacağına, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına alamettir.

Rüya yorumu kitabına göre yaşam enerjisine kavuşacağına, keyfinin ve huzurun yerinde olacağına, aile bireylerinden birine yardımcı olacağına, ferahlığa ve çok büyük bir bolluğa çıkılacağına, çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına, anne baba duasının alınacağına yorumlanır.

Rüyada oğlunun trafik kazası geçirdiğini görmek daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine, maddi imkanlarının genişlemesi ile beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, birçok kişiye yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirine göre uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, yüzünün hep güleceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, kadın ise temiz saf bir adamla evlenebileceğine, mevlit okutacağına, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada oğlunun trafik kazası geçirdiğini görmek ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine, dileklerin kabul olacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına alamettir.

Ulemaya göre hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına, tutumlu ve eli sıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada trafik kazası geçirdiğini görmek aile hayatındaki muhabbetin artacağına, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşılmayacağına, haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına delalet eder. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments