Rüyada Okyanusta Kayıkla Gezmek

Rüyanın Özeti

Rüyada okyanusta kayıkla gezmek çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, yarınlarının kendisine hayır ve mutluluk getireceğine, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine işaret eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada okyanusta kayıkla gezmek bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, ikilemde kalınan bir konuda en hayırlı yolun seçileceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, refah içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüya açıklamasına göre en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına, maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada okyanusta kayıkla gezmek yaşanan üzüntülerin son bulacağına, sevdiği ile yaşanacak hastalıklara ve diğer sorunlara birlikte göğüs gereceklerine ve aşk dolu olan kalplerinin bir ömür boyu sadece birbirleri için atacağına, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, kısmetli bir kişi olunacağına alamettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, bekar biriyse evliliği düşünmeye başlayacağını, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine, bilgisine güvendiği kişilerin gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı örnek olacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, aile sahibi olup, yuva kuracağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğinek yorulmaktadır.

Rüyada okyanusta kayıkla gezmek sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, yarınlarının kendisine hayır ve mutluluk getireceğine, saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına, deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, şansının yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına tabir olunur.

Rüya tabirlerine göre gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına işaret etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada kayıkla gezmek eline geçen fırsatları çok hayırlı işler için kullanacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, bir haber aldıktan sonra sevdiği kişilerden biri ile işe başlayacağına, güzel günlerin geleceğine, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine delalet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Rüya

Rüyamda buzullarla dolu bir okyanustaydım ve bir kayığın içindeydim çok üşüyordum yanımda erkek arkadaşım vardı üstüme battaniye örtüyordu ve okyanusta da bir kadın vardı yanımızda kayığı tutuyordu, karanlıktı, geceydi sanırım. Daha sonra birden bire çıktık okyanustan başka bir yere geçtik artık gündüz olmuştu