Rüyada Öldürmek

Rüyanın Özeti

Rüyada öldürmek çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, bereket ve huzur ile iç içe olunacağına, şansının hep açık olacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada öldürmek yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için çaba göstereceğine ve zorlukları yenmeleri için destek olacağına, mutluluk dolu günler yaşanacağına, tutumlu ve eli sıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, sabit ve garanti bir gelirinin olacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre bereket ve huzur ile iç içe olunacağına, kazançlı adımlar atılacağına, kısa zaman içinde çalıştığı şirketin daha da büyüyeceğine, hane içerisine huzur ve mutluluk dolacağına, kişinin kendi işine sahip olacağına, yeni bir ev alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine alamet ettiği söylenir.

Rüyada öldürmek işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, hedeflediği işi alacağına, şansının hep açık olacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, gönül hoşluğunu yakalayacağına, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini gururlandıracağına, dertlerin, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine alamet eder.

Rüya manasına göre zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, ferah bir haneye sahip olunacağına, içinde bulundukları zor durumları ailesi ile birlikte çözeceklerine, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, işinde büyük başarılara imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada öldürmek kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara girmeyeceğine, sevdiği bir kişinin büyük bir mutluluk yaşayacağına, işlerinde kolaylık elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına delalet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, hafifleyeceğine, daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, sorunların, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, başarılarının artacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Umut san

Merhaba rüyamda bir kaplan aile üyelerinden bazılarını ve beni korkutuyor,bizde ondan saklanıyorduk. Ben iki adet bıçak alıyordum ve saklanıp kaplanı bekliyordum, bu sırada inanılmaz bir korku duyuyordum. Kaplan tam saklandığın yere geldiğinde hızlıca çıkıp bıçağı saplıyordum ve öldürüyordum. Manası ne olabilir

Umut san

Yorumunuz için teşekkürler

Mehmet A....

Merhaba hocam ben infaz koruma memuruyum.rüyamda mahallemizde önce çevredeki insanlara sonra bana ateş eden 2 genci silahımı çıkartıp öldürüyordum.sonra kaçıyordum polisten.beni bulup cezaevine atacaklarindan çok korkuyordum

Çiçek

Rüyamda , tanımadığım insanlar bir otobüs içindeyiz sonra psikopat biri geliyor ve insanlara makasla zarar vermeye başlıyor bende elinden o makası alıp onu öldürüyorum ve otobüsten iniyorum.

Hayırlısı

Sevdiğim bir kız var ve rüyamda elime bir telefon geçiyor çok samimi olmadığım ve sevmediğim bir arkadaşımın sevdiğim kızı rahatsız ettiği mesajlarını görüyorum ve çocuğu yumruklamaya başlıyorum çocuk ölüyor ( öldüpünden tam emin olamıyorum inş ölmemiştir diye dua ediyorum hapis cezasını çok yememek için) sonrasında ise ölen kişinin sureti değişiyor yani A kişisini öldürmüştüm ama rüyanın ilerisinde başka bir arkadaşımı öldürdüğünü sanıyorum bu kadar belki de anlamı olmayan bir rüyadır

Fatih çakır

Rüyamda tanıdığım iki kişi telefonumu çaldı sonra bana bıçakla saldırdı birtanesi onun elinden kurtuldum ben onu ve öbürünü bıçaklayarak öldürüp kaçtım

Altay Öztürk

Rüyamda deniz kenarına kurulmuş bir askeri birlikte düşman gemilerine top atışı yapılıyordu sonrasında karaya çıkan düşman birlikleri ile silahlı çatışmaya girmeden tekmeler tokatlar savurarak bir kısmını denize fırlattıktan sonra silahımla bir mevziye girerek düşman askerlerine ateş açıyordum ve top atışlarının da diğer gemilere isabet ettirmesiyle düşman askerlerine geçit vermedik. Sonrasında da başarımdan ötürü zayıf duruma düşmüş başka bir birliğe gönderildim ama o esnadan sonra uyandım