Rüyada Ölen Birinin Tekrar Öldüğünü Görüp Ağlamak

Rüyanın Özeti

Rüyada ölen birinin tekrar öldüğünü görüp ağlamak işlerini düzene sokacağına, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, işinin gücünün rast gideceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, çocuklar gibi şen olacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada ölen birinin tekrar öldüğünü görüp ağlamak sahip olacağı hayattan memnun olacağına, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, işlerini düzene sokacağına, borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, hem aile için hem sosyal çevre için güzel sürprizler yapılacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, değer göreceğine, kazanılan paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine rivayet eder.

Rüyada ölen birinin tekrar öldüğünü görüp ağlamak işinin gücünün rast gideceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, azmiyle takdir topladığı gibi, yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına, ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına, yolculuk yaparak bir hayra ermeye, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına yorulur.

Rüya tabircilerine göre zor günlerin biteceğine, yüksek meblağlarda gelir sahibi olacağına, herkes tarafından kıskanılan bir kişi olacağına, çocuklar gibi şen olacağına, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada ölen birinin tekrar öldüğünü görüp ağlamak kendisini iyi hissedeceğine, tehlikeli insanlardan, kazalardan, belalardan, melanetli olaylardan ve musibetten uzak olacağına bu sayede huzurlu, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, amaçlarına ulaşma mutluluğuna nail olacağına, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, zengin ve gösterişli biri olarak anılacağına alamet eder.

Rüya lugatına göre eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, dini vecibelerini yerine getireceğine, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine, sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına, kendisine yardımları dokunan birinin mutlu edileceğine tabir olunur.

Genel anlamıyla Rüyada öldüğünü görüp ağlamak hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına, hayal edilen her şeye kavuşacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, daha fazla başarı kazanılacağına delalet etmektedir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments