Rüyada Ölen Kişinin Banyo Yaptığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada ölen kişinin banyo yaptığını görmek huzur kaçıracak olaylar yaşanmayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların baş göstereceğine, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına, kısa sürede kurulu bir düzen sağlayacağına, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada ölen kişinin banyo yaptığını görmek hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, kazancın günden güne daha da arttırılacağına, çok mutlu ve huzurlu olacağına, kazançlı bir ortaklık kurulacağına, huzur kaçıracak olaylar yaşanmayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların baş göstereceğine, zor günlerin uzaklaşacağına işarettir.

Rüya tabiri lugatına göre çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, bir konuda verilen emeğin boşa çıkmayacağına, işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde geleceğine akıllıca yatırımlar yapacağına, çok zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına yorulur.

Rüyada ölen kişinin banyo yaptığını görmek geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, çok güzel günler ile karşılaşacağına, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre âlim kişiler arasına gireceğine, alınan mutlu bir kararın aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine, iş için çok emek verip etrafındaki insanlardan yardım alacağına, engellerin aşılacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına, zenginliğinin her geçen gün artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ölen kişinin banyo yaptığını görmek kısa sürede kurulu bir düzen sağlayacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına, iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, büyük bir özgüven kazanacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, yaşamı boyunca ilkelerinden ödün vermeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Yorumcuya göre kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, dostları ile koyu sohbetler edeceğine, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada banyo yaptığını görmek doğru seçimler yapacağına, hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, çok başarılı işlere adım atacağına, üçüncü gözünün açılacağına, evdeki nimetin çoğalacağına, maddi durumunun her geçen iyiye doğru gideceğine, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına delalettir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments