Rüyada Ölmek Üzere Olan Birinin Su İstemesi

Rüyanın Özeti

Rüyada ölmek üzere olan birinin su istemesi olguların ya da durumların tehlike olmaktan çıkacağına, prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına, büyük kazanç elde edileceğine, büyük bir sorunla karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, kazancın ve özgüvenin artacağına, maddi durumunun her zaman iyi olacağına tabir olunur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada ölmek üzere olan birinin su istemesi çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, olguların ya da durumların tehlike olmaktan çıkacağına, şansının geri döneceğine, rakiplerden gelecek her türlü kötülük için önlem alınacağına, sorun yaratan bazı davranışların terk edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine tabir olunur.

Rüya tabiri üstadına göre yaşadığı ve çektiği zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına, prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına, ticarete atılacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ölmek üzere olan birinin su istemesi büyük kazanç elde edileceğine, sorunlarla boğuştuğu zamanlarda yalnız kalmayacağına, kendi işine kavuşacağına, kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine, iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre sevdiklerine her şeyin en iyisini vereceğine, insanlarla bir araya geleceğine, büyük bir sorunla karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına, eşi ve çocukları ile mutluluğunun daim olacağına, bereket ve huzur geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölmek üzere olan birinin su istemesi iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, maddi ve manevi olarak güç kazanacağına, alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine, kazancın ve özgüvenin artacağına, yeni yollara girileceğine, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre iş hayatında ayağını kaydırmak isteyenlerden kurtulacağına, sevdiği birinin zarara girmesine engel olacağına, maddi durumunun her zaman iyi olacağına, sahip olacağı hayattan memnun olacağına, daha güzelleşeceğine veya yakışıklı olacağına, bir gönül ilişkisine başlanacağına delalet eder.

Genel anlamıyla Rüyada birinin su istemesi kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, ilgi duyduğu bir kişiye yakınlaşmaya çalışacağına, yönetici olacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, yorgunluk, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments